Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz egyenesítő/nyújtó...

Pénisz egyenesítő/nyújtó eszközzel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ezeket az eszközöket általában hosszabbítással kapcsolatban reklámozzák, de mindegyiknél fel van tüntetve, hogy egyenesítésre is alkalmas. Na most, ahogy ezek kinéznek, el nem tudom képzelni, hogy lankadt péniszt ezzel lehessen egyáltalán közrezárni, de lehet én gondolom rosszul. Van valaki próbált már ilyet? Orvos véleményt ha ismertek az is érdekelne.

#pénisz.egyenesítő.eszköz
2015. máj. 14. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az ilyen reklámokat .Ilyen megoldások a valóságban nem léteznek .
2015. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még a pénisz egyenesítő műtétet végző orvos is leírja az oldalán a nem műtéti kezelések között az ilyen "eszközös" egyenesítést.

lásd itt pl.: [link]

2015. máj. 14. 18:58
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Nincs ilyen eszköz, módszer. Próbálj belenyugodni, hogy a tied olyan, amilyet a sors adott neked!
2015. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés de ezt miért mondod ennyire biztosra? Voltál már orvosnál ilyen problémával? :( Amúgy műtéti megoldás létezik, csak mivel hegesedési betegségem van (karcoláson túl semmi sem gyógyul be csak durva nyommal) nem tartom jó megoldásnak, hiszen tele lennék heggel örökre.. :(( borzasztóan el vagyok keseredve
2015. máj. 14. 20:02
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Nem, hál'Istennek ilyesmivel nem voltam orvosnál. De ha lenne hatásos és valóban jó módszer, talán olvastam vagy hallottam volna róla!
2015. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!