Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Salvus víz 1 hét után?

Salvus víz 1 hét után?

Figyelt kérdés
Pulmonológián javasolták az ivókúrát és az inhalálás enyhe reflux meg kis váladék érzet miatt, egyébként nem találtak semmit. Kb 6-7 napig ittam, napi 1 vagy 1,5 dl-t. Mivel eddig sem igazán volt refluxom, csak amikor már tényleg hülyén eszem és még le is fekszem utána, nem ittam tovább. Úgy vagyok vele, ha netán érzem, hogy kell, akkor majd iszok. Ez az 1 hét is elég volt, borzasztó íze van, meg nehezen alkalmazkodtam ahhoz, hogy igyam egyből felkelés után, aztán még várjak legalább 1 órát, hogy enni tudjak. Na ma már 9 napja, hogy kinyitottam, de valami olyasmi van ráírva, hogy 1 hétig lehet fogyasztani. Hűvös kamrában van. Lehet majd még inni belőle? Na és inhalálni? Mert azt most is csinálom, napi egyszer szoktam 9-11 percig kb. Egyébként az inhalálást meddig érdemes csinálni, mármint hány napig?

2021. szept. 7. 06:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint minden szerintem hutoben jobban elall.


Mondanam ha poshad akkor mar nem jo... de a Salvus viznel ez a modszer ugye ertelmetken :)


En amugy ugy iszom (en is ad hoc) hogy egy poharba Salvus a masikba viz. Egyben benyelem a Salvust levegot nem veszek kozben es utana azonnal kis viz. Igy alig erezheto.


Ja es a hideg Salvus viz ize sem annyira intenziv. Szoval a huto mar csak ezert is hasznos.


Probald ki... hatha...


Ja anugy most en inhalalok vele. Post-covid... kaka lett a tudom. Allitolag hasznal. En hetekig fogom tolni napi 4-5 alkalom kb 10-15 perc. Amig rendbe nem jon a tudom.

2021. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!