Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás mitől lehet, illetve...

Hajhullás mitől lehet, illetve mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Mar tobb honapja iszonyatosan hullik a hasam, reggel es esti fesulesnel is egy mareknyi hajam kihullik, hajmosas utan megrosszabb. Holnap megyek orvoshoz vele, vitamint probaltam dzedni, de egyelore semmit sem ert, 2x ennyi hajam volt mint most, nagyon ketsegbe vagyok esve😶

2021. szept. 8. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A stresszes életmód nagyon meg tudja viselni az ember szervezetét, plusz a vitaminhiány és a hormonproblémák is.
2021. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vettél fel koronavírus elleni oltást? Csak azért kérdem, mert a családban is hasonló van, és azóta kezdett el marék számra hullani. Lehet hogy semmi köze hozzá, jelenleg az orvosok próbálják kideríteni nálunk.
2021. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is. Május 24en kaptam meg a második kínait, július első napjaiban vettem észre először a hajhullast, és azóta is hullik, feleannyi lett és vekonyabbszalu is :( voltam már vetvetelen, fogorvosnal, nogyogyasznal, mindenhol minden oke (nogyogyasztol varom meg a szokásos citologiai eredményt csak). Orvosok azt mondtak h simán lehet az oltastol.


És amúgy a létező összes dologgal támogatom a hajhullás elleni küzdelmet, hajszeszek, vitaminok, kovafold, de semmi…uh én már elengedtem ezt a dolgot, lesz ami lesz.

2021. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
No és igen, a hajmosas: hat ez remalom :(
2021. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az első oltásom (ápr. 21.) óta hullik folyamatosan, előtte sosem volt ilyen. Rettegek a hajmosásoktól. A fésülködés is szörnyű.
2021. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oltast, szoval az kilove. :/
2021. szept. 12. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is gondolnánk mennyire érzékenyek a hajhagymák. Stressz, dehidratáltság, vashiány, hormonok, hideg, festés, lakk, nap, szél, minden is. Voltam én is orvosnál, kértem vérvételt. Kiderült, nekem gyógyszer mellékhatása volt a dolog. Nem 1-2 nap alatt fog megjavulni, néhány hét kell a vitaminoknak is hogy "hasson".

Hajmosás előtt fésüld meg, és ha megmosod addig ne fésüld amíg meg nem szárad, mert vizesen a fésülés nagyon roncsolja. Ha mégis vizesen fésülöd, valami olajat mindenképpen kenj rá.

Ha samponnal és tonikkal szeretnéd erősíteni, akkor írj bátran, tudok segíteni.

2021. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!