Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan mulaszthatnam el a...

Hogyan mulaszthatnam el a depresszio okozta szorulast?

Figyelt kérdés
Egy kb 5 honappal ezelott rajottem hogy a “legjobb baratnom” csak kihasznal pedig o volt az egyetlen akire szamithattam nem volt rajta kivul senkim es azota sincs. Mindegy de nem olyan reg elmentem orvoshoz aki meg allapitotta hogy depressziom van (emiatt az egesz miatt hogy nincs senkim) es azota emiatt szorulasom is van. De annyira hogy konkret hashajto meg ilyen gyomor tea nelkul egyaltalan nem megy. Egeszsegen etkezem es sportolok, iszok eleget de mind hiaba. Ugyanugy szorulasom van. Mit tehetnek?
2021. szept. 10. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Én gyógymasszőr vagyok, és meg tudnám oldani a problémát, mivel tanultam olyan hasmasszázst, ami kihajt belőled mindent. De azt csak kifejezett orvosi utasításra/felügyelettel lehet végezni. Mert ha például van egy bélelzáródás, amit te még nem tudsz, akkor perforálhat a masszázstól, ezért kell orvosi utasítás. Enyhe mélysimításokat próbálhatsz végezni magadnak a vastagbél lefutásának irányában, tehát a hasad jobb alsó sarkától felfelé, a rekeszizom alatt balra, és a bal oldalon lefelé haladva.
2022. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!