Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok büdös?

Miért vagyok büdös?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam egy csomó izzadásgátlót, egyik se segít. Akár tél, akár nyár van, egy kis idő után kb undorítóan büdös a hónom alja és a ruhám ott át van itatva izzadággal. Még rosszabb, ha ideges vagyok valamiért, mert akkor még büdösebb, de alapból is rossz szagú. Nektek mi vált be?
2021. szept. 11. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szorongasos vagy. Probalj ne stresszelni mindenen.
2021. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha leborotválod a szőrt, az segít.

És a megfelelő dezodor megtalálása. Még irritálhatja is a hónaljadat az izzadásra némelyik.

2021. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Borotalco-t még nem próbáltad?Vagy hintőpor is jó miután befújod magad és aztán letörlöd a felesleget nehogy befogja a ruhád főleg ha fekete vagy sötétebb színű
2021. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Fújj parfümöt oda, az alkohol elöli a bacikat.
2021. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen az is jó ötlet meg a borotva
2021. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Használj vegyesen izzadásgátlót.

Pl ezt a kettőt:

[link]

[link]

2021. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg kipróbálhatod a zsályát(teát, fürdőt, bármit). Én cseppet vettem, ugyan nem erre, de még nyár közepén is elérte, hogy kevesebbet izzadjak

[link]

2021. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Piros kupakos Vichy stress resist golyós deó.

Illatmentes és tényleg hat, nem úgy mint a sziszegősök.

És használj mellette parfümöt.

Meg borotváld le a hónaljkutyát.

2021. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyik sem fog segiteni. En is igy voltam, mindig tocsam volt, budos is volt. Egyre rosszabb lett, ezen stresszeltem magam Aztan kipróbáltam a gyógyszertári ecsetelot. Nem a legegeszsegebb dolog, solutio antisudorica. Kb ket hetig hasznaltam, nem izzadtam, utana kb heti egyszer parszor. Ez volt kb 10 eve, azota nincs tocsam. Mert nem stresszelek rajta.
2021. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mindentudó99 ***** válasza:
Hát lábszagra az ecetes vízben való láb áztatás a legjobb. Pár napig minden nap. Kádfürdővel azt is kipróbálhatod. Kevés víz bele vagy egy liter ecet. Ha kicsit csíp akkor jó
2021. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!