Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A baratnomnek gyakran van...

Norbert czverkum kérdése:

A baratnomnek gyakran van olyan hogy rajon a hanyinger. Nem nem terhesseg miatt. Es ez a hanyinger 1-2 perc utan el is mulik. Ezutan eleg rosszul szokott lenni. Milyen lehetseges okok allhatnak emogott?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 08:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg azt is hozza tennem, hogy mikor ez tortenik olyankor kepeket lat minha mar meg tortent volna az ami mint a dejavu-nel es van hogy olyanok villannak fel ami nem tortent meg soha. Es felelem erzes van benne meg lezsibbad mindene.
2021. szept. 14. 09:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a hányinger csak egy komolyabb betegség tünete.

AZONNAL orvos kell!

2021. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ezzel milyen orvosi szak fele kene fordulni? Meg konkret betegseg tunetei lehetnek? Amennyiben igen jo lenne tudni
2021. szept. 14. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Neurológia. Konkrétan a neurológus orvos fogja megmondani, hogy mi ez.
2021. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem neked kell elsőre eldöntened.

Kezdj a körzeti orvossal, elég egy telefon.

2021. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbetegség is lehet simán, nekem is van/volt rengetegszer hogy minden előzmény nélkül rám tört a hányinger, valamikor nagyon durván, aztán pár perc, esetleg fél óra után el is múlt, és soha nem hánytam. Szédüléssel vagyok még ugyanígy. Én is ideggyógyászt javaslom, beutalja majd koponya CT-re meg hasonlókra, ha a szervi okokat kizárják akkor jó eséllyel neki is pánik/szorongás lesz. Sajnos egyre több embernél gyakori. :/
2021. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!