Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha néha megállok és 1-2 percig nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
No és buszsofőr vagy repülöpilóta vagy ?
2015. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem en is szoktam olyat hogy leulok es csak bamulok ki a fejembol es nem csinalok semmit
2015. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Doruss ***** válasza:

Normális, teljesen. Hacsak nem vagy tényleg pilóta. :D

Én néha negyedórákra vagy többre állok meg, bebambulok és nem csinálok semmit. Na ez lehet, hogy nem normális, de az 1-2 perc az teljesen.

2015. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég, lehet, hogy sebész vagy, és emberek életével játszol, mikor elbambuuuuulsz!

Amúgy nem, nem fura, én is szoktam elrévedezni, néha több ideig is. Tanulás közben, hát, főleg tanulás közben... Szerintem jó érzés 1-15 percig átmenni szobanövénynek :)

2015. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem normális és nagyon jó néha ilyet csinálni :) nekem legalábbis jól esik
2015. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt úgy hívják, hogy MEDITÁCIÓ. Egészséges. Csak ne munka közben csináld. Amikor tudsz pihenni, kikapcsolódni, és nem veszélyeztetsz senkit ezzel, olyankor csináld. Ha minden nap kerítesz rá sort, egészségesebb leszel. Megvéd a stressztől.
2015. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!