Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrkinövés/anyajegy kimetszése...

Bőrkinövés/anyajegy kimetszéses eltávolítása után aznap ajánlott visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Nincs már szabadságom, el kell kérezkednem, de fogok tudni dolgozni? Csak lesz bennem valami érzéstelenítő, a kötés az arcomon... Vagy kérjek táppénzt? Adnak egy ilyen kis dologra?

2021. szept. 14. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira kis dolog ez, és nincs az az orvos aki vissza enged dolgozni varratszedés előtt.
2021. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt meg tudnád mondani, hogy miért nem? Fertőzésveszély? Vagy más oka van?
2021. szept. 14. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy hol van az anyajegy, mit dolgozol, milyen a munkaterüet. El is fertőződhet, fél is szakadhat.
2021. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt ilyen anyajegyeltávolításom, a hátamról szedtek le egy kisebbet. Azt mondta az orvos, hogy holnap mehetek dolgozni. Mivel laborban dolgozom vegyszerekkel, mindenképp kötésnek kell rajta lenni. Én táppénzt kértem erre az egy napra, mert nem akarom a szabadságomat felhasználni, nincs túl sok. A háziorvosnak szóltam előző nap, hogy ez a beavatkozás lesz és kiírtak. Elküldtem neki szkennelve az ambuláns lap másolatát. Nekem azt mondta az orvos, fizikai munkát ne végezzek, ne sportoljak és a poros, piszkos helyeket, porral járó munkát kerüljem.
2021. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!