Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha véradáson rosszul vagyok...

Ha véradáson rosszul vagyok plazmaadáson is úgy leszek?

Figyelt kérdés
Eddig 3x voltam vért adni,mind a 3x nagyon lement a vérnyomásom,még másnap is szédültem és ottis feküdtem egy órat! Jó dolognak tartom segíteni másokon,de ha ezt nem birom,meg szeretnén próbálni a plazmaadást! Szombaton megyek! Kérdésem az lenne,hogy mire figyeljek,hogy itt ne legyek rosszul? 3-4l viz oké,de másra? Vagy ez "kellemesebb",mint a sima véradás? Itt ugyanis visszajuttatják a szervezetbe sóoldatos infúzióval,amit ugye nem használnak fel. Vélemények? Tapasztalatok?
2021. szept. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem adhatsz plazmát így, ez az egyik kérdés a kérdőíven
2021. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A plazmaadas veradashoz is kötött, úgyhogy akkor felejtős.
2021. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

"Jó dolognak tartom segíteni másokon,de ha ezt nem birom,meg szeretnén próbálni a plazmaadást!"

Nem, te a pénz miatt akarsz plazmát adni.

Ennek viszont az egyik feltétele, az évenkénti legalább egy véradás.

Plazmát még soha nem adtam, viszont tegnapelőtt volt az ötvenkettedik véradásom.

Én tényleg segíteni akarok másokon a (nullás) véremmel.

2021. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3as

Nem ez volt a kérdés.....

2021. szept. 17. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Oké.

Akkor figyelj arra, amire a plazma adásnál kell.

2021. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!