Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen iparágak, gyárak...

Milyen iparágak, gyárak kerülendők,ha megakarom őrizni az egészségem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3 műszak.
2021. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg. A sok ules is rossz. A sok allas is rossz. A sok hajolas is rossz.

Alapjaraton a mai gyarakban, iparban nem dolgozol olyan kornyezetben, ami betegge tesz, vagy legalabbis nem mindenkit. Nyilvan ha 70 kilo vagy, ne menj olyan helyre, ahol 30-40 kilokat kell emelni.

En 50 kilos nokent sokat dolgoztam gyarban es mas allomunkas helyeken, ahol 20+ kilokat emelgettem, vagy epp egesz nap huztam par szaz kilot magam mogott. Na most ez nyilvan nem tett jot nekem, gyerek utan nem is mentem vissza. Apam meg olyan helyre ment, ahol sokszor 15 oraztattak. Aludt 8 orat, majd ment is vissza meg 12 orara. Ezt 5 evig csinalta, majd szinte teljesen gallyra ment az egeszsege, oregedett vagy 15-20 evet.

Nyilvan vannak helyek ahol vegyi anyagokkal foglalkoznak is, de mint irtam, vannak biztonsagi eloirasok, nem leszel rakos tole.

2021. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik.
2021. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a 3 műszak elebe káros, én arra gondoltam hogy a gumi, ragasztó stb.milyen jellegű gyárak?
2021. szept. 17. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
A 3 műszakot kerüld, meg a nagyon nehéz fizikai munkát. Ennyi elég
2021. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs most más lehetőség,kell valami meló
2021. szept. 17. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudod elkerülni, a gyár maga a 3 műszak miatt veszélyes meg a nehéz fizikai meló miatt, pl gumigyár egyes részei
2021. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondom tisztában vagyok vele, hogy a 3 műszak káros, de engem az érdekel milyen jellegű gyárak károsak
2021. szept. 17. 21:39
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Egyik sem....

Már elmúltak azok az idők, nincs olyan hogy káros gyár

2021. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyógszergyár, gumigyár azokat kerüld ha fizikai területről van szó. Gyógyszergyárban dolgozom, és mèg így is sokszor szagoljuk a bűzt, ami a mellettünk lévő üzembenből jön, nem érdekli őket az ember, egy szàm vagy, persze kifelé megy a parasztvakítás, èn is tervezem,hogy jövőre lèpek, pedig ez iroda,de itt is pl.fűtés gond van, büdös van...,közben meg mutogatjàk a hiper-szuper irodákat a reklámokban, no komment. Hormonüzembe semmi esetre se menj (gyógyszergyártásban az a legrosszabb).
2021. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!