Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak ismert alapbetegségeid?...

Vannak ismert alapbetegségeid? Ha igen, mik, mióta? Esetleg olyan, amit nem vizsgáltattatok ki? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva az érdekel, hogy áll ezzel a net népe.

Nekem minden családtagom, akit ismerek, ismertem, krónikus beteg, nekem is van pár alapbetegségem, van, ami 12 éves korom óta. Érdekes, de az ismerősi körben is rendre derül ki, hogy a többségnek van valamije, epilepszia, magas vérnyomás, reflux, egyéb.


2021. szept. 19. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele abba, hogy mennyire összetett és bonyolult rendszer az emberi szervezet. Annak az esélye, hogy valaki 100%-ig egészséges legyen, szinte nulla, mert annyi mindennek kéne ehhez jól működnie. Az idő előrehaladtával pedig egyre többféle betegség alakulhat ki, főleg a stressz, a kevés alvás és az egészségtelen ételek, mozgásszegény életmód hatására.


Nekem emésztőrendszeri betegségem alakult ki az utóbbi években, a glutént nem bírom. Ezenkívül viszont szerencsére minden értékem jó és nem fáj semmim :) Ha ez alapbetegségnek számít, akkor még annyi, hogy rossz a szemem. 25 éves vagyok.

2021. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így születtem, gyógyíthatatlan betegséggel

Pont annyira hat ki az életemre hogy szar legyen.

Nagyon sokféle változat van ebbe a "betegségben" is, nekem egy enyhébb "szerencsére" de nem tudom mi lesz a következménye 20-30 és múlva pl.

18 vagyok

2021. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem magas vernyomasom van, örököltem. Mindig izeltek a suli orvosnál, h vizsgaltassam ki, de leszarom. Azert magas, mert stresszelek, szorongok, az emberek többségének magas. Természetes gyógyír nincs, gyógyszer nem fogok szedni 19 evesen. Mas betegségről nem tudok, semmi érzékenység, cukorbetegség stb nincs. A családomban sem volt/van semmi komolyabb betegség, rák vagy ilyesmi.
2021. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Távolra kevésbé látok jól. +2.5es a szemem.
2021. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok. Utolsó
2021. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint közelre látok nem olyan jól, távolra meg jól. Eskü ez a jó válasz, most már tényleg. 24N
2021. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SLE 5 éve!
2021. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!