Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet? Örök...

Szerintetek mitől lehet? Örökölhettem ősöktől vagy esetleg energiaitaltól? Vagy valami más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és elég magas a vérnyomásom illetve a pulzusom is.

Vérnyomásom 160 volt legutóbb mikor orvos nézte PULZUS pedig 140🙄

Egyelőre orvosok se tudnak többet találgatnak csak még


2021. szept. 22. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaital durván meg tudja emelni a pulzusszàmot. Mennyit fogyasztású belőle? Kàvé, kóla is?
2021. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Naponta ittam eddig energiaitalt de egy doboznál többet soha.

Kávét soha nem ittam colat nagyon ritkán

2021. szept. 22. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Rosszúl is érzed magad , vagy izgultál?
2021. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak szédülni szoktam tehát szív és mellkas fájdalom nem szokott lenni és hasonlók.


Nem mondhatnám, hogy túlzottan izgultam inkább akkor kezdtem el mikor meglattam az eredményt

2021. szept. 22. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, mikor szédülsz?
2021. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szédülni leginkább akkor szoktam amikor hirtelen kellek ki az ágyból vagyha hirtelen állok fel az ülésből
2021. szept. 22. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt az energia ital mániát,kisgyerekek teszik tönkre vele a vérnyomásukat,szívüket.Én már rég 18 éves korhatárhoz kötöttem volna azt is,mint a cigit és az alkoholt.A másik meg,hogy szerintem borzasztó rossz az íze,a mellett,hogy rettentő egészségtelen.Kérdező ha jót akarsz magadnak azonnal,hagyd abba az energiaital fogyasztását.
2021. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szédülni leginkább akkor szoktam amikor hirtelen kelek ki az ágyból, vagy ha hirtelen állok fel az ülésből"


Tipikus tinédzser vérnyomás probléma, amit még ront az állandó, túl koffeines energiaital.

2021. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!