Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felsérthettem? Vagy megint...

Felsérthettem? Vagy megint nemi herpesz?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre, hogy van egy pattanasszeru "dolog" a vegbelnyilasomtol nem messze (bocsi, ha valaki nem bírja a tul sok infót, inkább ne olvassa tovabb), olyan, mintha egy pattanas lenne. Tegnap kicsit többször kellett mennem wc-re, valami olyat ehettem, es arra gondoltam, hogy felserthette a wc-papir... vagy lehet pattanas?

Tavaly volt nemi herpeszem, napokig agynak estem, es olyan fajdalmaim voltak, hogy majdnem beleorultem. Most nem tehetem meg, hogy napokig itthon legyek, dolgozom... rettegek, hogy újra elojon. Nyáron is volt egy hasonló, az elmúlt magától...

Bekentem egy kis bepanthennel, az segit?

Létezik, hogy csak felsertettem vagy kis pattanas alakult ki...? Nem akarok pánikolni, de tenyleg nagyon félek, h ismét herpesz es nincs nálam keznel aciklovir tabletta sem... :(

Előre is köszi!

21/L



2021. szept. 28. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet aranyeres csomó.
2021. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, bar nem csomó érzésre, hanem tényleg mint egy kis pattanás vagy seb...
2021. szept. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!