Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyi hashajtó után lehet bajom?

Ennyi hashajtó után lehet bajom?

Figyelt kérdés
Szóval Szeptember elején bevettem egyet mert szorulásom volt, utána tudtam normálisan szarni 2x, szeptember 20 felé is bevettem egyet mert megitn szorulásom volt, utána megint tudtam párszor. most megint bevettem egyet, ettől már hozzászokhat a szervezet? Illetve kene szedjek probiotikumot vagy ilyesmit?

2021. okt. 1. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, ennyitől már lehet bajod
Nem, ennyitől még nem lehet
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bőven kiheveri még a szervezet, de ne szokj hozzá.
2021. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi hashajtótól nem lesz bajod.
2021. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem egy hashajtó meg se hajt, nekem 3 szokott segíteni, de tényleg csak akkor veszem be ha sehogy sem tudok nagywczni. Próbálj meg többet mozogni,egészségesebben enni, stb, az segít :)
2021. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyógymasszőr vagyok, és meg tudnám oldani a problémát, mivel tanultam olyan hasmasszázst, ami kihajt belőled mindent. De azt csak kifejezett orvosi utasításra/felügyelettel lehet végezni. Mert ha például van egy bélelzáródás, amit te még nem tudsz, akkor perforálhat a masszázstól, ezért kell orvosi utasítás. Enyhe mélysimításokat próbálhatsz végezni magadnak a vastagbél lefutásának irányában, tehát a hasad jobb alsó sarkától felfelé, a rekeszizom alatt balra, és a bal oldalon lefelé haladva.
2022. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!