Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár 1 éve kb, evés után...

Pár 1 éve kb, evés után puffadok, este gyomorsavam van (ez ritkábban), és evés után elkezdek rosszul lenni. Mi ez?

Figyelt kérdés
Reggel jól kelek fel. Amikor reggelizek, picit mintha szédülnék utána, ha pedig sokat beeszek, nagyon rosszul érzem magam. Sokszor van gyomorsavam is, ilyenkor Pantoprazol-t iszom
2021. okt. 1. 13:38
 1/4 A kérdező kommentje:
És utána ha iszok kólát, és büfögök, akkor elmúlik. Miért lehet ez?
2021. okt. 1. 13:38
 2/4 A kérdező kommentje:
(mármint a rosszullét múlik el, ez után)
2021. okt. 1. 13:39
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ha túlsúllyal küzdesz, akkor valószínüleg az a gond, hogy a gyomorszájad nem zár rendesen. Én így jártam, csak a fogyás segített. Máskülönben az evéssel lehet a gond, pl túl sok levegőt nyelsz vagy túl sok szénhidráltat veszel magadhoz. Nezz utánna a dumping szindrómának. De a legjobb lenne egy gasztroenterológus.
2021. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
186 cm vagyok meg 72 kg
2021. okt. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!