Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A labamon egyik napról a...

A labamon egyik napról a másikra lilás érdekes foltok jelentek meg, nem ütöttem meg, nem fáj de nagyon csúnya. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Igy néz ki és fogalmam sincs mi ez:(


2021. okt. 2. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig ez horzsolás után van
2021. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nekem is szokott lenni, bár sokkal kisebb és fáj is, illetve csak a lábamon, azon a részen, ahol be tudom ütni. Néhány ütésre emlékszem, néhányra nem. Mindenesetre jövő héten elmegyek egy vérvételre (félévente szoktam ezt-azt megnézetni). Te voltál vérvételen?
2021. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csináltass egy labort, általában alacsony vérlemezkeszám okozza. De az is lehet, hogy csak nem veszed észre, amikor bevered. Ez bevérzés.
2021. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy vérképet,alvadást sürgősen nézess!
2021. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy tudom, hogy nem horzsoltam meg, nem is ütöttem be meg semmi, és egyeltalan nem fáj. Meg várok pár napot hátha eltunik vagy már nem lesz ilyen csunya:( de ha nem javul akkor megyek orvos. Egyébként nem, nem voltam vervetelen úgy őszintén szólva soha sem voltam még vervetelen :o
2021. okt. 3. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:
pedig ezki van horzsola. nekem edzés után szokott így kinézni
2021. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor épp ideje lenne. Nagyrutin+hemosztàzis legalább.
2021. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6: Ez nem horzsolás, ez egyértelműen bevérzés!


Kérdező: el fog halványulni, elmúlik. Ennek ellenére, ha nem ütötted be, ne halogasd az orvost, mindenképpen kérj labort minél hamarabb! Ha nem ütötted be, akkor alacsony vérlemezkeszám okozza. És akkor bármikor, bárhol lehetnek bevérzések!

2021. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, kérdező, de ez valószínűleg alacsony vérlemezkeszám miatt van. Ha több helyen is van, akkor sürgősen menj orvoshoz! (Főleg, ha oltás után vagy)

Nekem így jelentkezett az itp autoimmun betegségem 4 éve, csak nekem a lábamon és a karomon is több volt egyszerre. Mire kiderült, hogy mi a baj, már életveszélyes szinten volt.

2021. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!