Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban...

Mit jelenthet ha álmomban megszülettem?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa, érdekes de mégis kellemes hangulatú álom volt. Először csak fehérség volt körülöttem és lebegtem, aztán egy irányba “elindultam” és egyszer csak az anyaméhben voltam. Egy kis idő után elkezdtem lefelé csúszni és az orvosok segítségével kijutottam és láttam magam körül a korházat és az orvosokat.

2020. dec. 8. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Azta ez nagyon érdekes álom 😲. Talán legbelűl ujjá akarsz születni hogy mindent újrakezdhess,vagy valahol elōjött ez a téma és el kezdtél nosztalgiázni róla belűl hogy milyen volt. Nem vagyok hivatalos álomfejtõ de talán van rá esély hogy ezek miatt
2020. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
:O
2020. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Te az agyad 100%- át felhasználod, és emlékszel a születésedre, amit igazából a tudatalattid tudod csak feldolgozni.

Amúgy el tudom képzelni...:D

2020. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!