Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valóban megtörténhetett?

Ez valóban megtörténhetett?

Figyelt kérdés
Tegnap elszivtam egy biofuves cigit mert azt hittem sima cigi. Bele szivtam 3-4 slukkot pár másodperc azt vettem észre nagyon zsibbadok. Utána teljes ko ahova néztem bele “estem” és csak azt láttam körülöttem közben teljes csend és nyugalom. 20 perc múlva teljesen bepánikoltam azt hittem meghalok és már fel is adtam mondom itt a vég ennyi volt. Azt hittem az élet egy kitaláció majdnem elsírtam magam. Egyszer azt éreztem a holdra kerültem és ott mászkáltam. Közben a haverom azt mondta ő annyit látott hogy dőlöngélek meg nézek ki a fejemből. 30 perc múlva kidobtam a taccsot és bealudtam. Ez tényleg ilyen erős cucc? Még mindig nem tudom feldolgozni ezt az egészet.

2021. okt. 4. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Te írtad a fekete foltos fekete macskás, meg "ilyesztő" babás kérdést, mi?
2021. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. okt. 4. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sok eszed van, hogy minden szart elfogadsz màsoktól.
2021. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire máshogy hat, főleg ha van a családodban skizofrén (már nem emlékszem hogy van összefüggésben).
2021. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes. Én nem kísérleteznék. Férjem testvére titokban csinálta és kidőlt, majd be kellett vinni a kórházban. A szülei előtt titkolta, na ..már mai napig emlékeznek rá és tudják :) kolléganőm epilepsziás, kiprobalta és 4 napig kómában volt majdnem bele halt
2021. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez ilyen. De pl mi szeretjük. Nehéz az élet, sok a gond, és tök jó ezekkel kiütni magát az embernek, és akkor megszűnnek a problémák :)
2021. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!