Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Medinacot kezdtem szedni két...

Medinacot kezdtem szedni két hete. Ma halvány piros kis foltot láttam a székletemen és nagyon megijedtem, lehet daganat?

Figyelt kérdés

Valószínűleg vér volt, de nagyon halvány, nyálkás és kevés mennyiség, de nagyon meg vagyok rémülve... Beszélni fogok a bőrgyógyászommal erről és szeretnék elmenni szűrésre, de addig nem tudok megnyugodni... Nagy bajom lehet, vagy esetleg a bőr száradás okozhatott sebet a végbelemnél?

21/L



2021. okt. 9. 10:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy inkább ilyen halvány piros/sötétebb narancssárgára emlékeztetett a színe. De a vöröses árnyalat jelen van benne... Nem tudom megfelelően körülírni...
2021. okt. 9. 10:47
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Nyugi, semmi esetre sem daganat. Az a legritkább esetben jár külső vérzéssel. Ha meg belső vérzés lenne, akkor fekete lenne a széklet. Egyébként mi a ménkűnek szedsz Medinacot? Tedd rendbe a bélflórádat, ahelyett, hogy ilyen szarokkal mérgezed agyon magad.
2021. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!