Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradásnál leesett a vércukors...

Véradásnál leesett a vércukorszintem. Mitől lehet? Cukorbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel sem történt még ilyen, nekem viszont egy maréknyi szőlőcukrot öntöttek a számba így az elő véradás alkalmával, pedig ettem előtte. A családban úgy tudom van/volt cukorbeteg, megérné elmennem kivizsgáltatni, vagy ez normális?

2021. okt. 9. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze. Gondolom lesápadtál vagy láttak rajtad valami bizonytalanságot és hogy ne ájulj ki, adtak cukrot, ami felélénkít és feldob kicsit. Ettől még nem vagy cukorbeteg. Az komoly betegség, lenne jele/tünete. Ez egy egyszerű ingadozás lehetett - véradásnál előfordulhat mindenkivel.
2021. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, hogy nem ettél - ittál előtte rendesen. velem is előfordult már, pedig sokszor adtam vért.
2021. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!