Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám el mulasztani?

Hogyan tudnám el mulasztani?

Figyelt kérdés

Csütörtökön arra keltem, hogy iszonyatosan fáj a torkom, ha nyelek. Nagyon rossz volt a közérzetem, lázas is voltam. Meg vizsgálták a torkom, azt mondták rá, hogy vérbő. Aztán tegnap óta köhögök. Vagyis ha engedem ki a levegőt, kapar a torkom vagy nem is tudom, és köhögnöm kell. De nem tudok normálisan köhögni. Akkor lenne tűrhető, ha az orromon át tudnám teljesen venni a levegőt, de meg is vagyok fázva, az egyik be van dugulva. Akárhányszor ki fujom a számon át a levegőt, köhögnöm kell.

Erre tudtok valamit?

Esetleg valami gyógyszer ami el mulasztaná?



2021. okt. 10. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus meghűléses házipatika szerek. Vegyél orrcseppet, köhögésre attól függ száraz e vagy hurutos, szedj C vitamint. Nekem a Neo citran, coldrex, meg Strepsils/Doritricin kombó be szokott válni.
2021. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább száraz köhögés. Vagyis hát nem is igazán az a rendes köhögés. Ahogy fújom ki a levegőt, rám jön a köhögés, valami irritálja a légutam.
2021. okt. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!