Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van arra valamilyen teszt...

Van arra valamilyen teszt hogy fogyasztottál e már bármilyen kábítószert?

Figyelt kérdés
Mielőtt valakiben felmerülne nem, nem próbáltam semmilyen kábítószert nem is tervezem csak felmerült bennem a kérdés, amúgy is 17 éves vagyok, azt már hallottam hogy a marihuánát elég sokáig talán hónapokig is ki tudják mutatni de van rá valamilyen mód hogy kimutassák hogy fogyasztottál e valaha akár évtizedekkel ezelőtt bármilyen drogot, és ha igen akkor ez hogyan működik? (Legfőképp a működési elv érdekel már ha létezik ilyen.)

2021. okt. 13. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vérvizsgálat. Nyilván nem évtizedek után, ez nem örökké kimutatható, 1 naptól pár hónapig.
2021. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Személy szerint Én magam sem igazán tolerálom a drogokat, ugyanakkor amíg a marihuánából elszívsz 1-2 spanglit, azon kívül, hogy jól érzed magad kb. semmi más bajod nem lesz. Egy alkoholtól elgörbült este vége lehet a detoxikáló is DE akár a hullaház is.


Amíg az alkohol a kultúra része, addig ha valaki elszív egy füves cigit, már veti rá mindenki a követ.


Félreértés ne essék, Én nem élek drogokkal és nem is támogatom a használatukat, ugyanakkor érzek némi ellentmondást az egészben. A kérdező is valószínűleg azért kíváncsi nagyon erre, mert becsúszhatott egy spangli és a közeljövőben valamilyen okból várható nála valami vizsgálat (vagy van esély rá, hogy megvizsgálják).


Fiatalság, bolondság.

2021. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!