Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ízületvédelem. Milyen étrendki...

Ízületvédelem. Milyen étrendkiegészítőt?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, és elhagytam magam az utóbbi években, ez tény. Szeretnék visszatérni a mozgás világába, de nem jók az ízületeim, nem bírják a terhelést.


Úszás nagyon jól megy. Bicajozással sincs gond síkon, túrázgatok. Előrébb akartam lépni, de egy saját testsúlyos edzés már sok volt.

Most azon gondolkodom, hogy gyógytornász mond majd valamit, illetve mobility edzést javasolták még.


Visszatérve a kérdésre... szóval az átmozgató edzések mellé szednék étrendkiegészítőket is. Mindenre írják, hogy jó, meg szedjed, és így nem tudok kiigazodni rajtuk. Van-e rossz mellékhatásuk? Milyen formában legyenek a hatóanyagok? Mennyit kell szedni? Túl lehet adagolni?

Kitől lehet ezeket megkérdezni, ki a szakember?


Ezekről olvastam eddig: hialuronsav, glükózamin, konroitin, msm, kollagén



Pl ebben csak hialuronsav nincs ezek közül:

[link]

Ezt lehet szedni bátran?


Ohh, vagy ez, ebben mind az 5 van:

[link]


2021. okt. 14. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a -DR.CHEN Porc Vita C- jött be. Előtte elég sok fajtát kipróbáltam de ennél éreztem hogy ér valamit...
2021. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván ez is csak egy reklámoldal, ahol a saját terméket próbálják helyzetbe hozni [link]

De jól lehordják ezeket az összetevőket.

A lényeg az, hogy II típusú kollagént jelöli meg egyedül hatásosnak.

[link]

És ez több helyen is van.


Tökjó írásez akkor. Csak kéne találnom olyat, amiben van ennyi és ilyen kollagén.

2021. okt. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!