Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismerősöm “csak úgy” kapott...

Ismerősöm “csak úgy” kapott védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Nincsen oltva, nem volt antigénen, csak PCR-ja volt párszor, mindig negatív. Munkatársam ismerőse szintén ugyan így kapott. Ez mi? Ennyire nem dokumentálnak rendesen, vagy próbálnak valamit elcsalni? Vagy tesztelik az embereket, hogy jeleznek-e hogy félre lett küldve?


Ez azért szerintem már vicc kategória…



2021. okt. 19. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
honnan tudod , hogy nincs oltva?
2021. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
100%, hogy nincs oltva. Ebben biztos vagyok. :)
2021. okt. 19. 10:11
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
miért? ha mg kamus akkor jelentsd fel.
2021. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

Pár napja hallottam a TV-ben, hogy lefüleltek egy bandát, akik már nyomtatnak védettségi igazolványt is.


De kezdesz tisztán látni, ez az egész valóban egy nagy vicc. Illetve már lassan nem is az a kategória, hiszen a felső tízezer között "vannak olyan emberek akik megmaradtak abban az állapotukban, ahogy az apjuk beküldte a csomagot" (by Radics Peti)... :-) ...akiknek valamilyen oknál fogva nagy üzlet, ha ellehetetlenítenek bizonyos országokat: jajj de régen hallottunk már Soros Gyurka bácsiról is, nem ették még meg a kukacok??? :-)

2021. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
4/# és lesz a magadfajta aki egy világjárvány mögött is összeesküvést lát meg konteozik. Talán ha tanultál volna nem itt tartanál.
2021. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
1.lehet titokban attól beoltatta magát, csak neked nem mondta el.
2021. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
6.ez a kérdezőnek ment volna srry
2021. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

#5: "és lesz a magadfajta aki egy világjárvány mögött is összeesküvést lát meg konteozik. Talán ha tanultál volna nem itt tartanál."


Jééé ittvan okoska, aki PONTOSAN tudja, hogy ki milyen iskolákat végzett el és a hatalmas élettapasztalatából királyúl tud következtetéseket levonni, jajj istenem sok gyökeret láttam már, de hogy te milyen mélyen vagy... :-)


Ha igazi világjárvány volna, akkor nem kellene reklámozni se az oltást se mást, mindenki kapadozna az életéért, de itt mocskosul nem erről van szó! De neked hiába is mondom, mert az ilyen birkákon tökéletesen végrehajtották az agymosást! :-)


...és ez nem konteo (miért nem mondod magyarul? Attól, hogy idegen szavakat használsz, egyáltalán nem tűnsz többdiplomásnak sem).


Gondolkozzál már ember! :-)

2021. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

8-as Nagyon egyetértek veled.Minek oltassa be magát a nátha ellen?XD

Ez egy nátha vírus se több se kevsebb,ennyi.

Nem veszélyesebb egy influenzánál de arról bezzeg nem volt ekkora hírverés,igaz?Mikor 3-4 éve volt a sertésinfluenza ha jól emlékszem.Attól milyen sokan kerültek válságos állapotba ha azt tudnák az emberek dehát nem tudják mert nem volt benne a tv-ben.Én tapasztalatból sajnos tudom hogy milyen súlyos állapotba kerülhet egy ember tőle és ez a nagy covid sem veszélyesebb sőt a Delta amivel annyira riogatnak még annyira sem csakhát kell a della a barik után

2021. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
#8 koleralázadás rémlik? ha igaz lenne amit írsz nem lenne szrba Románia sem pl.
2021. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!