Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antidepresszánstòl fájhat a...

Antidepresszánstòl fájhat a gyomor?

Figyelt kérdés
Olyan mintha égne a gyomrom az antidepitől, reggel vettem be éhgyomorra utánna ettem is egy keveset de mêg is olyan mintha égne, kicsit marná a gyomromat. Nektek volt ilyen? Mit csináltatok ellene? Lehet reggeli után kellene bevennem?

2021. okt. 19. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, elég komoly mellékhatásai lehetnek. Mi van ráírva, étkezés előtt vagy után kell szedni? Ha semmi, akkor inkább étkezés után vedd be. Ha továbbra is panaszt okoz, szükség lehet mellette savcsökkentő gyógyszerre is. Jelezd az orvos felé a mellékhatást!
2021. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta reggeli után vegyem be csak ma pont nem így történt sajnos. Legközelebb jobban oda figyelek. 28-ikán megyek hozzá legközelebb megemlítem majd neki
2021. okt. 19. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan ezt érzem. Jobb lett hogy reggeli után veszed be?
2021. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia igen sokkal, már semmi baja a gyomromnak :)
2021. nov. 29. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég komolyan ég tőle a gyomrom. Étvágyam sincs, fáj a derekam is. Orvos kiirt egy hétre remélem ez idő alatt jobb lesz. Egyébként lassan két hete szedem az antidepit.
2021. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyet szedsz?
2021. dec. 1. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Scippa
2021. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!