Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2. Oltás után, ha jól érzem...

2. Oltás után, ha jól érzem magam délután végezhetek valamilyen nagyon lightos mozgást? (reggel fogom megkapni) Szobabicikli, elipszis tréner

Figyelt kérdés
Lightos mozgás alatt könnyed azobabiciklizésre, elipszis trénerre gondoltam. Mondják hogy utánna nem szabad aznap edzeni. Nyilván nem is súlyzóznék vagy erőltetném meg magam nagyon, de szeretek minden nap picit mozogni.

2021. okt. 19. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jól esik, csináld nyugodtan!
2021. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bírod, szerintem nem lehet belőle baj. Én 2 napig alig bírtam felkelni a Pfizer után, de mindenkinél más a reakció.
2021. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi vagyok nálam mi lesz a reakció. Nagyon vegyes történeteket hallottam. Ha rosszul leszek persze nem megyek el, ha meg jól vagyok ez a kis mozgás nem árthat meg.
2021. okt. 20. 07:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk a harmadik oltás volt csak Pfizer, múlt héten. Két nap karfájás volt.

Szerdán délben kaptam, szombaton és vasárnap edzettem (futás egyik nap szabadban, másik nap bent, guggolást, súlyzózás), valahogy nem ugyanúgy ment, de még csak nem is biztos, hogy az oltás az oka.

2021. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem egyik után sem volt semmi tünetem, de minden szervezet más.
2021. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglepődtem hogy oltáson a doki azt mondta nyugodtan sportolnak akár ma is. Egyenlőre semmi bajom szerencsére:)
2021. okt. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!