Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális a súlyom?

Normális a súlyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában azon gondolkodtam, hogy nem vagyok-e túl vékony és képtelen vagyok eldönteni, hogy van-e ennek alapja.

Lány vagyok, 164 cm és 48 kg.

Normálisan, elég egészségesen, sokat eszek és rendszeresen sportolok (tesiórák (heti 3szor), heti egyszer röpiedzésem van és otthon szintén heti egyszer kardiózni is szoktam).

Viszont néha mikor a tükörbe nézek nagyon vékonynak érzem magam. Nem mindig látom így, és volt aki azt mondta, kevés a súlyom, volt aki szerint normális.

Nektek mi a véleményetek?



2021. okt. 19. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a magasságodhoz képest teljesen normális. Én 164cm és 52kg vagyok, de elég vékony, annak ellenére, hogy nem szoktam nagyon sportolni csak lovaglok.
2021. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Majd 25 éves korod után elkezd a súly gyorsabban rakodni, addig élvezd ki. :) szerintem rendben van a dolog, mert, ahogy írod, egészséges életmódot folytatsz. Mindenki testalkata más. Esetleg vigyél be kicsivel több szénhidrátot.
2021. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Kb 58 kg lenne az ideális, olyan 52-től. 47-ig még éppen egészséges kategória, azalatt kóros soványság.

Szóval még éppen benne vagy, de sovány vagy. Pár kiló rádférne.

2021. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerű, beírod az adataidat egy BMI kalkulátorba, és máris megtudod hogy az ideális tartományban vagy-e.
2021. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy mennyi idős vagy. Felnőtt nőnek ez már kevés, mivel tesiórát említesz, kamasz korban ez teljesen rendben van!
2021. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%

Szerintem nem vagy az,bár ezt te magadnak kell eldönteni,hogy,hogy érzed magad a saját bőrödben.

De ha te soványnak érzed magad és nem vagy megelégedve magaddal,akkor kezdj el tisztán étkezni és kezd el a súlyzós edzést.

2021. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
átlagos, bár ha betolja valaki a kolbászát, ne csodálkozz ha kirajzolódik a vége :D
2021. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kivéve az utolsónak, az volt az egyetlen haszontalan válasz :D
2021. okt. 20. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!