Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt nőre vonatkoztatva...

Felnőtt nőre vonatkoztatva mekkora az átlagos egészséges pajzsmirigy méret mm-ben megadva?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Ha te is utána tudsz keresni akkor minek írod ki a kérdést és pláne miért kötsz bele minden válaszolóba?
2021. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Én senkibe sem kötöttem bele.

Pusztán jeleztem, hogy mi a kérdés pontosan. Azért jeleztem, mivel kizárólag az a kérdés és az arra adott válasz érdekel, nem másik.

A következő hozzászólók célozgattak, hogy hipochonder lennék.

Tehát akkor ki is szólt be?

Engem nem zavar, hogy te nem tudod elviselni, hogy nem a kérdésemre válaszoltál. A nem beszólásomat beszólásnak vetted, aztán te beszóltál. Magadból indulsz ki.

2021. okt. 20. 20:24
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Hülyével értelmetlen vitatkozni, nem is értem miért mentem bele. Nem tudom mióta vagy ezen az oldalon, ez nem egy orvosi rendelő. Ha pontos válaszokat akarsz, akkor keress fel egy képzett szakembert és ne itt irogasd ki a kérdéseidet, amire mindenki tudásához mérten próbál válaszolni és segíteni, csak azért hogy te mindenkit leugass. Normális választ adtam és erre te a "kiemelten ügyes" szöveggel jössz, akkor remélem te kiemelten ügyes leszel és bármi bajod van majd gyakorikérdésekre jössz diagnózisért aztán majd agyrákkal kezelteted magad miközben csak túl sok kávét ittál és azért fáj a fejed. Nagyokos
2021. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Senkit nem ugattam le. Ellentétben veled. Személyeskedtél az előző kommentedben is.

A pontos megfogalmazás nem egyenlő az ugatással.

A beszólásaid pedig téged minősítenek és a jelzők is, amiket írtál.

2021. okt. 20. 20:37
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem vagy elég alapos. Kiírod a kérdést, hogy mm-ben adjuk meg a választ, a kommentben centimétereket írsz. Döntsd már el, hogy mire vagy kíváncsi. 😂😁
2021. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kérdésben mm volt, de mivel egy idézetet idéztem, ezért nem változtattam meg annak adatait. Úgy véltem, hogy a centimétert könnyű átváltani milliméterbe.
2021. okt. 20. 22:38
 17/21 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen súlyú, korú, nemű, fajú ember pajzsmirigy méretére vagy kíváncsi? Elárulom neked, hogy mindenkinek más méretű. Van egy -tól -ig határ, és ennyi. Ennél pontosabb választ nem fogsz kapni.
2021. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam a választ -tól -ig határral együtt.
2021. okt. 20. 22:46
 19/21 anonim ***** válasza:

Amúgy miért érdekel ennyire?


Ez tényleg hipochondria vagy az lesz belőle.

2021. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Egyszerűen feltettem egy kérdést. Az már a "miért érdekel ennyire" kategóriába tartozik?

Ennyi erővel az összes kérdezőtől meg lehetne kérdezni, hogy "miért érdekel ennyire"?


Egyébként meg olyan szinten nem érdekelt, hogy április ban voltam az ultrahangon és csak most tettem fel a kérdést... valamint most vettem észre, hogy a beutalóim lejártak, ami azt jelenti hogy három hónapnál régebbiek.

Szóval nagyon bebuktátok a hipochondriával való vádaskodást.

2021. okt. 20. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!