Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éve van tinnitusom.(fülzúgás...

3 éve van tinnitusom.(fülzúgás) Eddig nem sikerült rá megoldást találnunk. Viszont van ez a C-peptid. Nagyon sok videó van fent a neten a pozitív hatásairól. Jóformán minden területen segít.?

Figyelt kérdés
Megérne egy próbát?

#tinnitus #Cpeptid
2021. okt. 20. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tudományos bizonyíték nincs rá hogy működne, pénzlehúzás igazából.
2021. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem óriási ellenérzéseim vannak az ilyen minden betegséget gyógyító csodaszerekkel kapcsolatban. Főként, mivel CSAK pozitív tapasztalatok jelennek meg. Gondolom ha valaki rosszat ír, azt abban a minutumban eltüntetik.
2021. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyenbe már én is belefutottam, amit az utolsó ír, bár nem csodagyógyszer miatt, de nem voltam elégedett egy rendelt termékkel, nyilvánosan (és udvariasan) megírtam a véleményem a színtiszta 5/5 csillagok után... másnap néztem, már hűlt helye volt az oldalon... na azóta nekem is gyanús az, amiről csak pozitív vélemény van, és érdemes mindenhol utánaolvasni, utánajárni!

Egyébként ha valami mindenre is jó akkor az már eleve gyanús, nem?

Mindenesetre a fülzúgás rohadt idegesítő, ha neked megéri, próbáld ki.

2021. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

En nem hiszek benne, de ajandekba kaptam c-peptidet anyukamtol (ami meg az autizmust is gyogyitja a reklam szerint 🤣🤣) igy hasznalom mar 2 honapja. Migrenem van es fulzugasom gyerekkorom ota, termeszetesen semmilyen valtozast nem tapasztaltam. Annyit legalabb vartam volna tole, hogy esetleg energikusabb legyek, ha mar ennyire draga, de meg ez se jott ossze.

Nem tudom tenyleg, hogy valojaban egyaktalan valamire jo-e ez a cucc. Nem tudom elhinni, hogy ennyien jobban lettek tole sulyos balesetek, agykarosodas meg mittudomen mik utan (raadasul allitolag 2 het kell neki, hogy hasson) es nalam meg csak annyi se tortent, hogy jobb legyen a kozerzetem. Pedig kollagent szedek es meg attol is jobban szoktam magam erezni :D

Hamarosan elfogy, en nem fogok erre kolteni, az tuti. Meg igyis, hogy kaptam, faj a szivem az araert, mert ertelmesebb dolgokra lehetett volna kolteni.

2021. okt. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénzlehúzásos kuruzslás. Ha tudsz szerezni ingyen akkor próbáld meg, de ne adj érte egy fillért se, mert csak a további lehúzást támogatod vele.
2021. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!