Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig pozitív a Covid teszt? ...

Meddig pozitív a Covid teszt? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
Aki csinált még tesztet a betegsége/karantén végén, megírná, hogy mit mutatott neki? Tudom, hogy a betegség után is lehet még pozitív, ezért érdekelne, hogy kinek meddig. Nem az antitest, hanem amikor már gyógyultnak számít, de a teszt még +.Légyszi írjátok meg, hogy az első tünetek után hány nappal teszteltetek és + lett, vagy -! Első sorban az érdekel, akinek nem volt nagyon súlyos, nem került kórházba, de azért voltak tünetei. Ha mostanában volt, tehát valószínűleg delta, azt is írjátok oda, legyetek szívesek.

2021. szept. 13. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Már több mint 1 éve folyamatosan pozitív nekem. Ezidőalatt ha jól emlékszem 5 tesztet csináltattak velem. Volt gyorsteszt is meg rendes PCR is. Beteg nem voltam előtte sem, tudtommal nem kaptam el a vírust. Nem tudom, hogy így mégis hogy lehet pozitív, de az. Voltak kollégáim akik elkapták, sőt, egyszer az irodában mindenki lebetegedett, csak én nem.
2021. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1! Jesszus! Ez elég érdekes. Ilyenről még sose hallottam.
2021. szept. 13. 12:10
 3/17 anonim ***** válasza:
1-es, gondolom, ezért nem vagy 1 éve folyamatosan karanténban.
2021. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#3: Nem vagyok. Csak IGG a pozitív, az IGM sosem volt az.
2021. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Antigén a 10 napos karantén lejárta után negatív, pcr 1 hónappal utána is pozitív. Vércseppes antitest tesz fertőzés után egy hónappal mind igG mind igM negatív.

Tüskefehérje teszt 6 hónappal később is pozitív.

2021. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
1hónap? Juj, ez nagyon rosszul hangzik. 1-es! Te hogy oldod meg, ha kell valahova -teszt, de neked +, pedig nem vagy beteg? Vagy nem volt még ilyen helyzet?
2021. szept. 13. 15:08
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

5-ös vagyok

Mondjuk oltasd be magad és nem kell teszt. Én is felvettem az oltást pedig át is estem rajta és várandós vagyok. Semmi bajom nem lett tőle.

2021. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

🙄#5!Nem ez volt a kérdés. Amúgy kezdjük ott, hogy nem is írtam, hogy be vagyok-e oltva. Meglep, hogy van, akinek ezzel még újat mondok, de oltott is lehet covidos. Pont ezért nálunk mindenkit tesztelnek, de mindegy. Esetleg, ha hasznos választ adtál volna az oltáspropaganda helyett...

A babához gratulálok!

2021. szept. 13. 21:48
 9/17 A kérdező kommentje:
#7! Bocs,nem néztem, hogy #5 vagy. Az hasznos volt.
2021. szept. 13. 22:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem oltással még sehova nem kellett teszt. Se kórházba se utazáshoz. Nektek hova kell?
2021. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!