Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szervre lenne szükséged,...

Ha szervre lenne szükséged, bevállalnád ezt?

Figyelt kérdés

"Index - Tech-Tudomány - Sikerült egy sertés veséjét átültetni egy emberbe"


[link]


Bevállalnád?


2021. okt. 21. 08:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha azt mondják biztonságos, elhiszem
Igen, de csak ha nem találnak emberi donort
Igen, de csak ha az életem múlna rajta
Ma még nem, de később talán igen, mikor már több ezer ember kapott nem emberi donort, és nincs semmi negatív hatása
Nem, semmikép.
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Génmódosított sertésvese ,szerintem előbb utóbb úgyis ez lesz,sőt még bizarabb dolgok is elfogadotabbak lesznek,mert a tudomány ezen része nem az etikáról meg az erkőlcsről szól,csak abba takarózik hogy létjogosultságot kapjon.



Egyébként egy vesebeteg aki sokat szenved biztos igent mond rá csak hogy ne szenvedjen .Vallási okból tagadná csak meg valaki ha megtagadná más oka nem lenne.


Pl a Biblia szerint tisztátalan állat,bemocskolja a testünket.


Szóval szerintem minden beteg elfogadná a szenvedése miatt és csak az utasítaná vissza aki vallási oka van

2021. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát persze. Ha valaki új szervre szorul, az élete múlik rajta. Innentől csak hiszti hogy elutasítom a szervet mert egy halott emberből vették ki.
2021. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!