Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adhatok vért, ha tartós...

Adhatok vért, ha tartós festékkel van befestve a szempillám?

Figyelt kérdés
Azt olvastam tartós sminkkel nem lehet adni, max ha legutóbb fél éve volt használva, ez vonatkozik a szempillafestésre is?

2021. okt. 21. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Lehet így is adni vért. Ez nem kerül be a véráramba. Ha a tetoválás a karodon lenne na az más akkor abból a karodból nem adhatsz csak vért nem tudom pontosan meddig de azt hiszem fél év
2021. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Jajajjajajjajjajjajaj, ha az ostobaság fájna!!!! Könyörgök: mi az isten köze lenne a festéknek a véredhez???? Ha már odáig eljutottál az olvasásban, hogy a tartós smink a tetoválással azonos elbírálás alá kerül, akkor mért nem bírtad ugyanazt az egy mondatot rendesen elolvasni, ami így szól, hogy "A tartós smink, ami magában foglalja a microbladig technikát is, azonos megítélés alá esik, mint a tetoválás." Neked pengékkel vagdosták a szempilládat? Hogy lehet a szempillát összetéveszteni a szemöldöknél történő bőrbe karcolással???!
2021. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, első, nálad külön vérköre van a bal karnak meg a jobb karnak???
2021. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 csak biztosra akartam menni. Köszi a választ, de szebben is megírhattad volna :)
2021. okt. 22. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!