Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fajta tűzfoltom van,...

Milyen fajta tűzfoltom van, és mit kenhetek rá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy folt a homlokomon, anyu mindig tűzfoltnak hívja, de nem olyan, mint amit másokon láttam, vagy amilyen képeket találtam róla.

Az enyém alap helyzetben elég halvány, szinte nem is lehet észre venni. Csak akkor lesz élénk piros, ha valamilyen hatás éri, pl, áttörlöm sminklemosóval, kimelegszem stb.

Van valakinek hasonló?

Ha igen, nem tudja véletlenül mit nem szabad rákenni?

Nem eltűntetni akarom, csak most kezdtem el szereket használni az arcbőrömre(hámlasztók, szérumok), és nem tudom, hogy ronthatok-e valamivel a jelenlegi állapoton.

Tudom, mennyek el bőrgyógyászhoz. Majd el is megyek, de addig is, hátha tud valaki segíteni.



2021. okt. 23. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hagyd ki azt a részt,sokat árthatsz vele,főleg a hámlasztóval. Amég nem jutsz el dokihoz,addig szerintem aloe verával kezeld,nyugtatja a bőrt
2021. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!