Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a vackinától lázasodok be,...

Ha a vackinától lázasodok be, akkor is be kell tartanom a normál megbetegedés alatti szabályokat?

Figyelt kérdés

Mármint lehetőleg feküdjek sokat, stb?

Vagy ha amúgy jól vagyok, akár járkálhatok is? (Na persze nem a boltba, mert ugye nem engednének be a lázam miatt, meg esetleg a mentőt is rám hívnák)


2021. okt. 24. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te most melyik országban vagy? Itthon fel se tűnik senkinek ha lázas vagy, nem hogy nem engednek be...
2021. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A láz az láz. Persze, lábon is kihordhatod, ha nem vagy rosszul, de azért célszerűbb ilyenkor pihenni, hamarabb gyógyulsz. Ha nem is fekszel, de egy karosszék, tea, pihenés stb. javasolt ilyenkor.

2. Beengednek akárhová. Ha ebolás lennél, akkor is. Sajnos... (De így nem fertőzöl, tehát igen, nyugodtan mehetsz emberek közé is.)

2021. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Romániában vagyok, szóval jelenleg szigorúan mérik a nagyobb boltoknál a hőmérsékletet.


#2 Köszi! Akkor jobban tettem, hogy tegnap inkább itthon ültem. Sajnos anyum nem így gondolta s már elkezdett nyaggatni, hogy miért nem mentem el találkozni a barátaimmal... Legutóbb is pont ilyen helyzetben vagy egy órán keresztül vitatkoztunk, csak akkor beteg voltam.

2021. okt. 24. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát Romániában elég szar a helyzet, én nyugton maradnék inkább. Néha azért menj kicsit levegőre, főleg most hogy ilyen jó idő van, mert az segít. Ha ott is tudsz ilyesmit akkor rendelj haza házhoz élelmiszert, piperét, stb.
2021. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!