Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyire keveset érnek a...

Ennyire keveset érnek a koronavírus oltások?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen rászántam magam az oltásra szeptemberben (1.P) illetve október elején (Pfizer, 2.)

Most meg ilyeneket olvasok:



"A képviselő a videóban arról is beszélt, hogy körülbelül négy hónapja kapta meg a második oltását, illetve korábban az ellenanyagszintjét is ellenőrizte


Tessely úgy fogalmazott: az elmúlt 54 évben még ilyen nehezen nem viselt egy betegséget"


[link]



2021. okt. 27. 11:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Eddig is lehetett tudni, hogy a védelem gyengül, de még mindig jobbak az esélyeid oltással. Egy fideszes képviselő mit változtat ezen?
2021. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%

Ennyire keveset ér jól látod,így van

Ezért is felesleges

2021. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha lenne hatásuk nem lenne napi szinten téma szájkosár és a hullámok. Én is beoltattam magam, de nem terveztem. Egy kicsit úgy érzem átvertek, ugyanis több mint fél éve oltanak, de még mindig maszkban kell szívnom az egyetemen, a médiában pedig megy vírusőrület soha nem látott erőkkel.
2021. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Ezt eddig is tudtuk, mert ez nem az emberek megmentéséről szól. Ugyan mit ér nekik a mi életünk, az oltásban rengeteg pénz van. Betegség kereskedelem zajlik, nem számít a felettünk uralkodó elit csoportnak az emberi élet. Pénzt keresnek meg még jobban korlátozhatnak és jót röhögnek a markukban.

Lassan két éve zajlik ez az egész, változott valamit a helyzet? Izraelben is nagy az átoltottság, és ott is rengeteg a beteg, miért? Mert nem ez az út! Egyre rosszabb most, embereket állítanak egymással szemben, munkájukat veszítik el, az árak meg drámaian felszöktek az egekbe. Nem kerek az egész.

2021. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
43%
Ti nem veszitek észre, hogy minél kisebb az átoltottság, annál nagyobb a baj? Ennyire nem megy az adatelemzés? Vagy úgy általában a gondolkodás?
2021. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó pont fordítva van.allitolag 6 milio magyar beoltva. 30ezer halott amiben elsők vagyunk. A kedves izraelita pfizer magán országa szintén pusztulnak az oltottak. Több tízezer orvos hagyta ott a praxisat mert nem hajlandóak ezt tovább folytatni. A Hippokratészi eskü értelmében. Volt aki öngyilkos is lett németben mert nem bírta elviselni amit tett az emberek ellen miután megtudta az igazat.
2021. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
6-os úgy van. Megy a pont!
2021. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%

De mi vagyunk a hülyék mert nem kérünk belőle XD

Vicc az egész semmi más

Ez nem egy Ebola járvány hiába is van felnagyítva ennyire

Mostmár az oltás viszi az embereket a pusztulásba

2021. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%

Igen.. És az emberek nem látják, ha próbálunk segíteni, meg ébresztgetni még ők vannak felháborodva, csak nehogy hónapok meg évek múlva késő legyen.

Szerintem ha nem lenne agresszív, pofázó média, meg ez ez az egész hisztéria, oltás kampány, nem is érzékelnénk semmit, élné mindenki a világát, mint eddig.

2021. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

Persze!Nyilván aki nézi a híradót mindig azt hallja hogy oltás oltás oltás és ez rögzül.Én nem nézem a híradót mert sok a melléduma.

45% oltott a kórházban kötött ki,no comment

2021. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!