Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amióta füldugóval alszom,...

Amióta füldugóval alszom, rossz a hallásom? Van összefüggés?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja füldugóval alszom. Észrevettem hogy rosszabodott a hallásom. Ez mitől van? Van a kettő között összefüggés?

Még nagyon fiatal vagyok és nem szeretnék nagyothalló lenni. A fülemet belülről (is) tisztítóm fültisztító pálcikával rendszeresen


16/L



2021. okt. 27. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Van xD

Ne aludj úgy, ennyire egyszerű, de nem is értem minek csinálod... Hogy gondoltad?Xd

A pálcika meg nem sokat segít, a fülzsír kifolyik, nem kell azt visszanyomni jobban.

2021. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl erősen helyezed be a füldugót, vagy nagyon „benyomod", akkor lehet, hogy megsérül egy kissé a dobhártyád. A tisztításnál is vigyázni kell. Persze más dolgok is okozhatják, én pedig nem vagyok orvos, inkább nézesd meg valami szakival. Régebben én is füldugót használtam, mostanában inkább gyapotot, sokkal puhább és kellemesebb szerintem.
2021. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyesen használt, jó minőségű füldugó nem okozhat nagyothallást. De ha mondjuk túlságosan mélyre nyomod, abból lehet gond. Vagy láttam már olyat is, hogy darabok peregtek le a füldugóról, az okozhat a hallójáratba kerülve gyulladást, amitől romolhat a hallás. De ha hirtelen romlott, akkor vizsgáltasd ki, mert bármi is az oka, érdemes utánajárni.
2021. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Hát szerintem egyértelmű hogy valaki azért csinálja mert úgy tud aludni, én például szinte a legkisebb neszre is felkelek.
2021. okt. 27. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az első két éjszaka én is...
2021. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el a fülpiszkálót, a füldugótól nem lesz bajod bár én megbolondulnék ha dugóval kellene élnem vagy aludnom.
2021. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Füldugóban biztos kiválóan hallani az ébresztőt is...
2021. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Lehet összefüggés, olvasd el ezt:

[link]

2021. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Én meg fülhallgatóval alszom... Pont az ellenkezője, a legnagyobb csöndben képtelen vagyok aludni, muszáj szóljon valami.


Viszont! Ugyanaz a hallásproblémánk lehet a kettőtől. Fülzsírdugó. Én már voltam fültisztításon, és volt mit tisztítani... Nekem is tompult a hallásom. Lehet, hogy neked is túl benyomódik.

2021. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgatóval aludni, mein Gott!
2021. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!