Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért álmodom azt hogy meghalo...

Miért álmodom azt hogy meghalok? Ez mit jelent? Ez jó vagy inkább rossz?

Figyelt kérdés

Mostanában többször is azt álmodtam hogy leesem valahonnan,de az ilyesztő vagy furcsa az az hogy amikor épp leesem vagy épp mindjárt leesem, bele törődök abba hogy meg fogok halni.

Becsukom a szemem és várom a halált.

Mindig van valami kisebb sztori a halálom előtt pl:vezetek és egy szakadék feletti hídon megyek át de elcsúszik a kezem és ki kell ugranom az autóból de épp hogy csak megkapaszkodok majd elfogadom hogy meg fogok halni és leesem.

Vagy a családommal megyünk egy kilátóba és az odavezető hídon megcsúszik a lábam és épp hogy csak kapaszkodok, nem hall vagy segít senki,elfogadom és meghalok.

Amit pedig tegnap álmodtam:

Már nem emlékszem teljesen de a lényeg hogy megmentettem rengeteg embert,helyrehoztam az elhunyt barátom életét majd amikor épp örülünk egy szakadék szerűséghez megyek és leesem de a leesés előtt arra gondoltam hogy mennyi embert megmentettem és ezért már megérte,majd várom a halált

de kivételesen nem haltam meg hanem túléltem, és odamentem az elhunyt barátomhoz beszámoltam neki arról hogy majdnem meg haltam de nem érdekelte és nem reagált rá semmit, aztán felébrettem.

Nem nézek nagyon filmeket vagy sorozatokat szóval nem az miatt álmodtam ilyesmit az biztos.

Valamiért minden olyan álmomban amiben meghalok mindig leesem, miért lehet ez?

(elnézést a sok szó ismétlésért)



2021. okt. 30. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Félsz egy nagy változástól ami sorsfordító lehet az életedben, általában.

A halál itt nem a te halálod jelenti , ne így fogd fel, hanem elmúlást.

A jelenlegi éned, aki esetleg nem boldog, változást akar, vagy éppen boldog, és fél attól hogy az állapot elmúlik.


Sajnálom a veszteséged. Valószínűleg hozzá van köze ennek. Az agy álom formájában dolgoz fel információkat. A maga sajátos módján.

Olykor kusza, de minden összefügg az életeddel és a tudatalatiddal.

2021. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jó pár évvel ezelőtt én is mindig azt álmodtam, hogy meghalok. Mégis itt vagyok.
2021. nov. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!