Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam, hogy 34évesen...

Megálmodtam, hogy 34évesen meghalok. Mit jelent ez? Nagyon rossz érzés fogott el reggel.

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Csak akkor álmodtad meg ha el is hiszed mert beprogramozod magadnak mert attól h álmodtál ilyet még nem biztos h akkor meg is fogsz halni.Ez most olyan h én már párszor álmodtam ilyet és jéé még itt vagyok.Volt kislányként egy fiú aki megkínzott megevett egy óriás éticsiga.stb.Bár lehet látnoki képességed h megálmodtad de ennek csekély a valószínűsége.
2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jövőre leszek annyi!
2011. okt. 13. 16:36
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Válassz a két válasz közül:


1.

Jövő ilyenkor már a föld alól szagolod a temetőőr bakancsát, szóval nagy beruházásba ne kezdj. Még van időd megnézni az Eiffel-tornyot, vagy amit még szeretnél, de kb. ennyi. Ja, és köss életbiztosítást.


2.

Tudat alatt majrézol, hogy meghalsz. Vagy nem is majrézol, csak hülyeségeket álmodsz. Egyébként az álmok általában ilyenek. (Főleg, ha bekajálsz este.) Legközelebb talán azt álmodod, hogy 34 évesen beállsz egy kertbe, betemeted a lábad bokáig, és piros muskátliként éled tovább az életed. Az is kb. ennyire valószínű.


Nyugi!

:DDDD

2011. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
70%

Szerintem tedd túl magad rajta.

Vagy feküdj le és álmodj egy olyat ahol 134 évesen halsz meg.

2011. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Vigyázz, jövőre 2012... :O
2011. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
70%
Egyébként, ha valaki azt álmodja, hogy meghal valaki, akkor az a személy sokáig fog élni. :)
2011. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
én meg azt álmodtam hogy tudok repülni. Ma körbe is repültem a Földet
2011. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
23%
7 nap múlva MEGHALSZ!
2011. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Jövő ilyenkor már a föld alól szagolod a temetőőr bakancsát, szóval nagy beruházásba ne kezdj. Még van időd megnézni az Eiffel-tornyot, vagy amit még szeretnél, de kb. ennyi. Ja, és köss életbiztosítást."

Hamvasztva leszek, ez biztos! Időm van pénzem nincs! Eddig is meg voltam életbiztosítás nélkül!


Tudat alatt egy szép kis babáról álmodozom! Nem szokásom jól bekajálni este!

2011. okt. 13. 19:42
 10/16 A kérdező kommentje:

ikarusman280, én is így tudtam, de ott volt, hogy 34 és ki is mondta valaki.

Arra is gondoltam, h nem meg halok, hanem csak valami rossz történik, amit lehet úgy élek meg mintha meghalnék..

2011. okt. 13. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!