Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már két hete viszket a fülem...

Már két hete viszket a fülem belül! Mit csináljak? Van balami bajom?

Figyelt kérdés

Mindkét fülem szokott viszketni, hol egyik, hol másik, hol mindkettő. Nem érek el addig, hogy meg vakarjam. Már nagyon idegesít. Mit csinálhatnék? Menjek fül-orr-gégészhez?

Amúgy nem voltam mostanában se megfázva, nem volt arcüreggyulladásom, fertőzésem, semmi...

15/l


2010. szept. 3. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott és fülpiszkálóval ÓVATOSAN(vigyázz a dobhártyádra) megvakarom és kiderül, hogy mindig az a szemét fülzsír a ludas!

Mondjuk nem mindenkinél ez az oka van akinek nem is kell tisztítania komolyabban a fülét, de nekem ezért viszketett.

2010. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj orvoshoz! Nekem is volt ilyen, és később már nem csak viszketett, hanem begyulladt és fájt is. Kitisztította, és naponta kellett menni gyógyszeres csík cserére, de meggyógyultam.

Lehet valamilyen bakteriális fertőzés, ami miatt viszket, próbáld megállni, hogy nem vakarod, és nem piszkálod semmivel, mert felsérted belül a füledet.

2010. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a külső fül gyulladásának tipikus tünete, kezelés nélkül középfülgyulladás lesz belőle és arcüreggyulladás :S sajnos, tapasztalat
2010. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Eleinte nem foglalkoztam vele, majd begyulladt. Most már, ha jelentkezi, azonnal kezelem! Ja én nehogy belepiszkálj fültisztítóval!!!! Szigoruan tilos!
2010. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!