Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz bármilyen korlátozás a...

Lesz bármilyen korlátozás a beltéri rendezvényekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
November-decemberben is hivatalos vagyok néhányra, de őszintén, bizonytalan is vagyok. Lesz ott több tíz ember, nem is ismerem őket, nyilván senki nem fog tesztet, akármit kérni tőlük. Viszont jó lenne tudni, tervez-e a kormányzat bármi további korlátozást?
2021. nov. 2. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi itt tudjuk? Figyeld a híreket aztán majd kiderül.
2021. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kormány október közepén még azt hajtogatta nem lesz maszkhordási kötelezettségünk. Most még is viselni kell a tömegközlekedés során és a megállókban várva. Ezek után senki nem akar találgatásokba kezdeni.
2021. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Vagy lesz, vagy nem. Itt jóslással nem foglalkozunk, próbáld az ezotéria részen.
2021. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja ?

Amit a vezér este megállmodik ,reggel az a törvény.

2021. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Számítani lehet rá.
2021. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az tuti lesz korlátozva. Ha be nem tiltják, akkor is vagy felső limithez kötik majd, vagy védettésgi kártyához teljesen
2021. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es

Ez nem igaz.

Amit este megálmodik az már aznap megjelenik 23:58-kor a Magyar Közlönyben, 0:00-tól érvényes, és 0:01-től már büntetnek is. Így szokták.

2021. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!