Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete színű hányás 18/f,...

Fekete színű hányás 18/f, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szombat este buliban voltam, már egy pár hete nem fogyasztottam alkoholt, és kicsit sokat ittam nagy alkoholszázalékos italból. (Tátratea, 60% körüli, kb 6 korty, mellette talán egy kisebb pohár sör, 1-2 feles vodka, 1-2 feles pálinka, ezt több óra leforgása alatt). Nem sokra emlékszem az estéből, és reggel fekete hányás mellett keltem. Az este folyamán csak kevés vizet ittam, és csak az ivászat előtt 1-2 órával ettem egy gyrost, meg talán még reggelire egy-két zsömlét. A fekete hányás mitől lehetett fekete? Talán a fekete színű tátrateától? Most kedd este van, eltelt 2 teljes nap józanul, nem éreztem semmi furát azóta... A székletem sem volt fekete.

2021. nov. 2. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És milyen volt annak a feketeségnek az állaga?
2021. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az a te hányásod volt?
2021. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Barnás fekete volt, nem igen voltak benne szilárd darabok..
2021. nov. 2. 22:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, az enyém volt
2021. nov. 2. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett a tátrateától.


Bár ez azért elég furcsa, hogy nem voltak benne szilárd darabok ha azt állítottad, hogy ettél.

Nem lenézni akarlak ezzel, mert biztosan meg tudsz különböztetni egy hányást egy kiömlött folyadéktól, de az nem lehet, hogy az a tea nem esett jól és még le se ment a torkodon de már kiöklendezted a padlóra?

Ráadásul honnan tudod, hogy hánytál mikor nem voltál magadnál?


A vérhányást kizárnám mert az olyan súlyos esetek velejárója, hogy 2 nap leforgása alatt az hallatott volna még magáról. Főleg ha már annyira véres, hogy fekete.

2021. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Étel, ital megszínezheti a hányás, nekem szintén egy részeg este után, döbbenetes mennyiségű bocskorszíj elfogyasztása után (az a fekete gumicukor, amit józanul nem ennék) volt sötét a hányadék. Ha szervi probléma van (belső vérzés) az emésztett vér okoz fekete hányást, de az súlyos gond, ott már hasi fájdalom, eszméletvesztés stb. játszik.
2021. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Lehet a tea miatt, csak fura,hogy ennyi idővel történt ivászat után. Inkább arra tippelnék, hogy a sok alkohol megsértette a gyomornyálkahártyát, vérzés alakult ki, ennyi idő után megalvadt és kijött.
2021. nov. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Olyan délután 6 körül ettem, és hajnali 2-3 fele hánytam. Nem kiömlött folyadék volt, és kb 8 órakor ittam meg a tátrateát.

Mások mondták hogy hánytam, nyílván mások is voltak a bulin.

Igen, én is erre gondoltam, hogy volt egy kis bevérzés, mert megsérülhetett a nyálkahártya, csak kicsit megijedtem, amikor utánaolvastam, ezért tettem fel a kérdést. Gondolom akkor nincs baj?

Köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 5. 16:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma tapasztaltam egy kis szédülést.. Remélem nem attól van. El lehet képzelni, hogy a front miatt/kialvatlanság miatt van?
2021. nov. 5. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy gyomorverzes, a tatrateatol van. A savhematin nem ilyen
2021. nov. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!