Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitaminokat ajánlanátok...

Milyen vitaminokat ajánlanátok, valamint milyen hatással lenne rám az adott vitamin?

Figyelt kérdés

Az elmult időszakban elkezdtem szedni C-vitamint, sörélesztőt, valamint magnesium-ot....

Viszont nem tudom, hogy pontosan milyen hatással lesznek ezek rám a későbbiekben...

Szedem, mert tudom, hogy szüksége van rá a szervezetemnek.

Még milyen vitaminokat ajánlanátok? Milyen hatással vannak ezek a vitaminok a szervezetemre? Valamint ismertek olyan vitamint, ami konkrétan a vérkeringésem segítené elő?

És az gond, ha nem rendszerezetten szedem be őket, hanem akkor amikor épp időm van rá? És az gond, ha egyszerre szedem be?


2021. nov. 3. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy szükséged van rá, ha azt sem tudod mire valók?


Egyébként ilyenkor a C-, D- vitamin az általános. Ezeket érdemes szedni.


A vérkeringés javítására nem szoktunk vitamint szedni, hanem változatosan kell táplálkozni és akkor jut a szervezetedbe elegendő ásványi anyag amely pozitívan hat a cardiovascularis rendszerre.


De ha mindenképpen biztosra akarsz menni, akkor ajánlom a Supradyn-t. Abban minden benne van, csak figyelj oda, hogy egyél és igyál mielőtt beveszed mert abban mindenféle vitamin és ásványi anyag szerepel, amelynek különbözőek a felszívódási igényeik (leginkább a zsírban oldódóakra gondolok) és hasi bántalmakat okozhatnak.

2021. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!