Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz velem? Van esély arra...

Mi lesz velem? Van esély arra hogy könnyebben megúszom ezt?

Figyelt kérdés
Egyik barátom édesanyja meghalt Covidban, azóta folyamatosan szorongok, rosszul érzem magam, mert az anyukája egészséges nő volt, de a tüdeje nem bírta teljesen szét szedte. Én asztmás vagyok és mikor előjön ez a dolog, addign jut el, hogy mozogni sem bírok a végén a tüdőm úgy kifáradt a nehéz. Az anyukája annyira szenvedett, hogy már megakarta ölni magát. Kihúzgálta a korházban a lélegeztetőt meg stb. Én még csak 16 éves vagyok nagyon félek a szenvedéstől.

2021. nov. 3. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Szép mese így estére, de aki már gépen van, nem tud kihúzgálni semmit, mivel folyamatosan altatják.
2021. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Covidjárvány kiválthat szorongást, pláne ha ilyen közelről érint a haláleset. Megfelelően van kezelve a betegséged? Menjél pszichológushoz, valószínűleg néhány beszélgetés is segít. De egyébként az nem igaz, hogy ki akarta húzni a lélegeztetőt, a lélegeztetőn nem eszméletükön vannak a betegek, hanem altatásban.
2021. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!