Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdön lévő elváltozás?

Tüdön lévő elváltozás?

Figyelt kérdés

Voltam tüdőszűrőn, aztán visszahívtak. Ott mondták, hogy van valami elváltozás mindkét tüdőkapumban. De csak ct tud biztosat mondani. Én mondtam, hogy elmegyek ct-re mert lehetett választani, hogy megyek vagy sem.

Esetleg volt valakinek ilyen? Hogy láttak valami elváltozást és ct után mi volt? Tudom, lehet nem is lesz ott semmi de azért kavarog a fejem. Mondta az orvos, hogy lehet egy megnagyobbodott nyorokcsomó. Ez mit jelent? Mire készüljek? Mik lehetnek?



2021. nov. 4. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet. A megnagyobbodott nyirokcsomó jelentheti azt, hogy van egy fertőzés a közelben. De lehet, hogy nem nyirokcsomó, hanem egy trombus, bár az szerintem nem valószínű.

Ha az orvos se mondott semmit, akkor itt esélyed sincs pontos választ kapni. Várd meg a vásárt a napjáig és a CT után kiderül.

2021. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!