Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyiket ajánlanátok?

Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Mit éreztek az oltás után ?

Mások kíméljenek.


2021. nov. 4. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Moderna
Astra Zeneca
Janssen
Sinopharm
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Szputnyik nem játszik? Az összesenek van mellékhatása, engem a Pfizer is ágyba tett. Még nyáron kaptam meg, az elsőnél 2 napig fájt a karom, a másodiknál 2-3 napig lázas voltam és fájt a fejem. Antitest tesztet még nem csináltattam, nem tudom, mennyi van, de tervezek.
2021. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a szüleim Modernát kaptak, ők is ugyan így jártak, mint én. Kinél enyhébb, kinél erősebb a mellékhatás. A többivel nincs tapasztalatom.
2021. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szputnyikot kaptam. Az elsőnél annyi volt, hogy másnap kicsit gyengébbek voltak az izmok a lábamban. A másodiknál meg egyáltalán nem volt semmi.

Anya meg apa Astrát kaptak, anya belázasodott, de másnap elmúlt neki. Apának nem lett semmi tünete. Nagymama Pfizert, neki szúrt a mellkasa, de másnapra az is elmúlt.

28/N

2021. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!