Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hasamon es vallamon...

Mi lehet a hasamon es vallamon a fehér pattanás szerű “pöttyök”?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok ,hogy már 2-3 éve tele van a hasam és a vállam hátsó része fehér kis pöttyökkel.

Na most ne ilyen pici pöttyöket képzeljetek el hanem rendesen úgy mint egy pattanast. Méretre is egyeznek van belőle kisebb-nagyobb ugyanúgy kitüremkedik a bőrtől mint a pattanas , gondoltam így írom hogy érthető legyen ,hogy nem a bőrömmel van egy síkban.

Kinyomni nem lehet őket sehogy sem.

Voltam bőrgyógyásznál azt mondta ,hogy ez allergia.

Elmentem allergia vizsgálatra ahol kimutatták ,hogy semmire sem vagyok allergiás és mondta a főorvos ,hogy még ilyet nem is látott.

Gondoltam kiírom ide , hátha van valaki akinek volt/van hasonló problémája és tud rá megoldást ,hogy mivel lehetne kezelni.


Előre is köszönöm! 20/f



2021. nov. 4. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezernyi dolog lehet, de szerintem ez nem allergia. Szerintem keress fel egy másik bőrgyógyászt, mert lehet az egyből rámondja mi ez. (szánj rá egy kis pénzt, és menj el magánba)
2021. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!