Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vállamon keletkezett egy...

A vállamon keletkezett egy pattanás szerű valami de hiába nyomom nem jön belőle semmi. De mégis olyan lyuk van ott es olyan fekete. Mi lehet ez? Kilehet egyáltalán azt nyomni valahogy?

Figyelt kérdés
Ja es tűvel megpróbáltam picit megböködni de elcsodálkoztam mer hiába nyomtam bele a tűt (vagy fél cm re) nem éreztem semmit de mikor húztam ki a tűt valami szösz féleség jött belőle ki mintha vattàt tépkednéd .... nem tudom mi lehet ez de nagyon furcsa ...kerlek valaki segitsen adjatok tanàcsot!!!
2015. jan. 8. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekrózis a neve. Magyarul elkezdtek elhalni a szövetek, fekete és nem érzed...

Egy orvost nem ártana felkeresni, mert szepsit fogsz kapni, a nekrózis meg terjedni fog, egészen addig amíg meg nem halsz. Mondjuk utána is terjedni fog ha így belegondolok.

2015. jan. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez durva gecc, utána néztem ,hogy mi is az a nekrózis.
2015. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Doktor Houseban láttam :) jó mi?
2015. jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aaa szerintem ez nem az mert maar vagy 5 eve ha nem tobb ottvan .... es nem terjedt meg semmi ilyesmi ... es ne olyan hatalmasnak kepzeljetek el csak siman mint egy pattanas csak megsem az nem piros nincs begyulladva semmi csak wgy pici jukacska van ott

....ugy kepzeld el mint hogy van bőröd es ha kobban megnezed vannak a pórusok azok is olyan pici mélyedesek ... na wz is olyan csak nagyobb elterő .. nem hiszem h nekròzis lenne

2015. jan. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!