Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kattogo csontok ellen mit...

Kattogo csontok ellen mit lehet tenni? Eddig semmi bajom nem volt, egy ideje ( nehany honapja) kattog a bal vallam, mostmar a jobb is, a derekam is es par napja a bokam is. Mit lehet ellene tenni? 30 eves vagyok.

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát nagyon fiatal vagy az ilyen problémához. Többféle ízületi vitamin készítmény kapható. Drágábbak, olcsóbbak. Ha bemész egy gyógynövény boltba, vagy patikába, ott ajánlani fognak neked.

Én egy kicsit későbbre, a jövőre tudok neked megbízható lehetőséget.

A Biblia feltárja, mi Isten szándéka az engedelmes emberiséggel.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé...

2021. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
Ebben a korban valószínűsíthető, hogy mindössze az ízületi folyadékokból felszabaduló gázok kavitációjáról van szó.
2021. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik, hogy gázok szabadulnak fel? Hogyan? Mit lehet ellene tenni?
2021. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy nem iszol eleget. A fentebb jelzett ízületi folyadékhoz kell, hogy legyen elég víz, vagy besűrűsödik.


2. Lehet, hogy begörcsöltek az izmaid. Rossz alvástól, görnyedéstől, valamitől. Ezek összehúzzák az izmokat és olyankor recsegés ropogás van.


3. Ha nem elég erősek az izmaid, akkor is lehet ilyen probléma.


4. Lehet még sok más minden, amit életviteledet, étkezési szokásaidat és egyéb egészségügyi problémáidat nem ismerve nem tudunk megmondani.


Minden esetre, ha más mozgásszervi problémád nincs és a kattogás nem jár fájdalommal, akkor ajánlani tudom az átmozgató tornázást, pl jóga vagy súlyzós nélküli edzés (youtube tele van velük) + lenyújtás a végén mindig és várható 1-3 hónapon belül javulást kellene, hogy láss.

2021. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es. Collagent szedek kb 1 eve.. Haat lehet nem iszok hozza eleget vagy nem tudom, de nem ugy tunik, hogy hasznalna.. Rendben, de ez majd a foldi elet utan lesz, es addig mig elek ki tudja mennyi idot, addig kattogjak vagy fajjak stb?


2-es: wow hat en ilyet még nem hallottam. Es mit lehet ilyenkor tenni?

2021. nov. 9. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es:


Aahh ne is mond a vizet, regen nagyon jo vizivo voltam, mostmeg aahh ha fel liter vizet iszok még lehet sokat is mondok. :-(


A 2-es pontot nem gondolom, mert ugye mar regota tart.


Sokat pakolok, 30 kilos ladakat, mezogazdasagba dolgozunk. Keveset alszok , es az utobbi 3 evbe kerult ram 17 kilo plusszba. Maga a kattogas nem faj, de bosszanto, hogy recsegek mar annyit, hogy epp multkor mondtam mar, hogy ha igy haladok nap vegere szethullok 😄

Haat a derekam, ami faj kegyetlenul, ha rajon.

2021. nov. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!