Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lassan egy éve volt első...

Hlac86 kérdése:

Lassan egy éve volt első keresztszalag szakadásom, ami enyhe oldalsó szalag nyúlással is párosult. Foci sérülés következtében. Októberben, tehát már lassan 10 hónapja műtöttek Székesfehérváron, de még mindig nem igazi. Normális ez? Lesz valaha régi?

Figyelt kérdés
Rengeteg időt, erőt és pénzt öltem a gyógytornába. Ma már ott tartok, hogy focin kívül mindent merek és tudok vele csinálni, erő több van a műtött lábamba mint a másikba de vannak aggasztó dolgok. Járás közben enyhe zsibbadós szúrós érzet. Lépcsőn lefelé ez fokozottan, sőt ott néha kattog is. Van amikor spontán is érzem, de ez enyhe fájdalom amiről könnyű megfeledkezni. Normális ez ebben a stádiumban szerintetek? Fog még javulni? Köszönöm!

2021. júl. 20. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen volt kereszt és oldalszalag szakadásom. Most 31 vagyok, és hiába a gyógytorna, kezelések, sosem lett olyan, mint régen. Persze lehet, én vagyok a kivétel.

Amúgy a 10 hónap még rendben van, szerintem ne add fel, járj tornára, és figyelj oda rá, és szerintem rendbejön!

2021. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már csak heti 3 alkalommal tornásztatom 20 percet. Plusz a napi munkából és egyéb sport tevékenységekből is kapja a terhelést. Focizni még nem merek vele és lehet már nem is kockáztatom meg hiába hiányzik. Félő már tényleg nem lesz az igazi sosem. Köszönöm a válaszod!
2021. júl. 20. 08:38
 3/3 anonim válasza:
Érdeklődnék hogy mi lett a térdeddel? Hasonló helyzetben vagyok én is, és kicsit lelomboznál ha azt mondanád hogy nem tudsz focizni azóta se.
2022. márc. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!