Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Évek óta tart ez a probléma. Orvosnál még nem voltam ez ügyben, de mostanra eljutottam arra a szintre, hogy egyre jobban zavar. Először itt érdeklődnék, aztán orvos is lesz szerintem.


Szóval (ne olvasd, ha pont kajálsz) reggelente mindig egy csomó váladékot köhögök fel. Nem pont tüdőből, hanem inkább torokból. Rém kellemetlen, mert kb. tíz percet elvesz a reggelemből. Megyek a fürdőbe, kiköpöm, de rá fél percre megint kell. Olyan mintha az a fél perc alatt újra képződne a váladék (sárgás színű). Ez így megy, kb tíz percig, míg végre úgy érzem, hogy többé már nem kell. Hasonló mint amikor fáj az ember torka és reggel arra ébred, hogy köpnie kell.

A dokinak sem tudom megmutatni, mert napközben nincs ilyen problémám, csak reggel, de akkor nagyon! Néha már a hányinger kerülget, hogy ott öklendezek a fürdőben.

Mitől lehet ez? Esetleg mandulával van valami?


2021. nov. 5. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nekem is így indul minden reggelem. Dohányzol esetleg? Nálam azóta van ez amióta rendszeresen dohányzok.
2021. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, vidéken élek és itt viszonylag tiszta is a levegő. Sőt, a környezetemben senki sem dohányzik. Próbáltam nyitott ablak- csukott ablak mellett is aludni, de a helyzet változatlan :S
2021. nov. 5. 15:01
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen, ez autoimmun eredetű gyulladás lesz, amit a helytelen étrend okozott.
2021. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as, kifejtenéd?
2021. nov. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!